Slovenija

Slovenci še naprej letujejo v Egiptu

Brnik, 29. 07. 2005 00.00 1 min branja 0

Letališče Brnik

Nedavni teroristični napadi v egiptovskem letovišču so po Evropi sprožili številne odpovedi letovanj v tej državi. Kar pa ne velja za Slovenijo. Z brniškega letališča je v Egipt odpotovalo nekaj več kot sto slovenskih turistov - 20 od njih v Šarm el Šejk.

Nedavni teroristični napadi v egiptovskem letovišču so po Evropi sprožili številne odpovedi letovanj v tej državi. Kar pa ne velja za Slovenijo. Z brniškega letališča je v Egipt odpotovalo nekaj več kot sto slovenskih turistov - 20 od njih v Šarm el Šejk.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763