Slovenija

Slovenska kirurga, ki sta postavila nov mejnik v svetovnem merilu

Ljubljana, 10. 01. 2019 18.52 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
Suzana Perman
Komentarji
4

Uroš Ahčan in Vojko Didanovič sta postala osebnosti leta 2018 po izboru časnika Delo. Z izvirno rekonstrukcijo nosu sta bolnici spremenila življenje. Pomembno se je vprašati kako osmisliti čas, ki nam je dan ob rojstvu, je ob prejemu nagrade dejal Ahčan, Didanovič pa, da je ta nagrada zanju zaveza za nadaljni razvoj vrhunske rekonstruktivne kirurgije.

  • Vrtna garnitura Fiesta
  • Bencinska kosilnica PowerED
  • Žar na oglje Sunset
  • Letna kuhinja Too much
  • Sensum Lounge set
  • Paviljon Lucca 4x3m
  • Senčnik Toscana
  • Vrtni ležalnik Diana
  • Akumulatorska kosilnica Scheppach
  • Robotska kosilnica Worx
  • Nadstrešek Andy
  • Makita set orodij

KOMENTARJI (4)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Krainerland
10. 01. 2019 20.32
+2
Slovensko zdravstvo po strokovni plati v samem vrhu skoraj, kot sistem smo pa nekje na repu, balanska državica, revna naša :)
Krainerland
10. 01. 2019 20.33
+3
Pove točno, da smo evropski, mentaliteta kot na Zahodu sistem balkanski.
ina5785
10. 01. 2019 20.11
+7
Bravo, bravo!!!! Imamo zelo dobre zdravnike, žal so pa vmes tisti, ki so se medicini zapisali bolj zaradi visokih plač.. . . . . . . . .
Emtisunce
10. 01. 2019 20.08
+11
Uroš Ahčan predvsem ''velik'' človek in odličen zdravnik !