Slovenija

Spodbudne novice za mariborsko letališče Edvarda Rusjana

Maribor, 29. 05. 2025 20.56 | Posodobljeno pred 22 urami

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Kdaj bo mariborsko letališče Edvarda Rusjana, ki je drugo največje mednarodno letališče v Sloveniji, zaživelo v pravem pomenu besede? Od zlatih časov letališča je že dolgo, v preteklosti je bilo že veliko idej in obljub, ki se niso uresničile, tudi visokoleteči načrti Kitajcev so hitro strmoglavili. Lani pa je letališko stavbo hudo prizadela še ujma, zaradi česar od takrat letališče obratuje omejeno. A vseeno zdaj prihajajo spodbudnejše novice.

  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
KOMENTARJI (2)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Darko32
30. 05. 2025 10.22
+1
Nevem kaj se smešimo. Povejmo na glas, da takšna ekonomija, kjer nima investitor jasnih podatkov koliko bo porabil za nek projekt je nesmiselno vlagati. Kitajci so videli, d aso jih poskušali scat peljati in so raje šli. Seveda so se prej preventivno zaščitili. Bodimo realni in pošteni, da Slovenija nima toliko potnikov, da bi napolnila vsak dan nekaj letov na določene destinacije. Tudi MAriborska regija in druge tudi nimajo takšnega potenciala. Če gledamo zadnjo oslarijo z turističnimi nastanitrvami pa normalno nihče nebo prišel v takšno državo, kjer ne ve koliko bo kaj stalo. Videli smo kak oso tam z MAGNO poslušali barantati in se igrati korupcijo. Sedaj je ves svet videl in pozabimo na razvoj tega letališča. Lahko so veseli, da še sploh kaj dela.
Stalin
30. 05. 2025 08.47
+1
Naj zrihtajo redne linije v Bruselj pa vse destinacije, ki so obiskane.