Slovenija
Oglas

Tudi Saša Einsiedler varčuje za svoje otroke!

Ljubljana, 29. 06. 2010 07.00 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 4 min

Saša Einsiedler je zadovoljna stranka INDIVIDE, ki je za hčerko Uršo na naši spletni strani www.skladi.com naročila Načrt finančne osamosvojitve. Preverite, kakšen načrt smo ji izdelali!

Odraščanje otrok je ena izmed največjih finančnih obremenitev, predvsem za starše. Večinoma ta finančna obremenitev pade na starše, ki s pomočjo ožje družine (stari starši) skrbijo za to, da ima njihov otrok optimalne pogoje za odraščanje v sodobni družbi.

Dandanes otroci od staršev pričakujejo:

- dobro kolo in osebni računalnik,
- redno žepnino,
- vsakoletni dopust,
- pri 18ih finančno pomoč pri izpitu za vožnjo avtomobila in finančno pomoč pri nakupu le-tega,
- šolnino za na fakulteto,
- plačevanje stanovanja v kraju, kjer študira,
- začetno pomoč pri osamosvajanju itd.

In ker vse te stvari nemalo stanejo je nujno, da to že vnaprej planiramo in vključimo v družinski finančni načrt.

Na podlagi tega razmišljanja smo se v Svetovalni skupini INDIVIDA odločili, da staršem pri planiranju pomagamo in poiščemo optimalne rešitve za uspešno krmarjenje skozi finančno zahtevno obdobje otrokovega odraščanja. Kot prvi in doslej edini v Sloveniji smo pripravili Načrt otrokove finančne osamosvojitve (NOFO), kjer na podlagi podatkov podanih s strani staršev in njihovih ciljev glede otrokove finančne osamosvojitve prikažemo, koliko morajo danes nameniti za posamezen cilj. Več si preberite TUKAJ.

Saša Einsiedler je mati samohranilka s petimi otroki, kar zanjo predstavlja velik finančni zalogaj, predvsem v določenih obdobjih (poletni dopust, september šola, smučanje itd.). Hkrati pa je specifičnost njenega podjetniškega posla takšna, da nima enakomernih prihodkov skozi leto. Prav zaradi tega je zanjo izrednega pomena, da s svojo finančno disciplino redno varčuje na četrtletni ali polletni bazi, saj redno mesečno varčevanje zanjo ne pride v poštev. Prav tako si ne more privoščiti nefleksibilnih produktov, ampak za varčevanje lahko izbira le med produkti, ki jih je možno prilagajati vsakokratni situaciji.

Saša se je že pred časom odločila, da bo vsem otrokom poleg običajnih stvari pokrila tudi strošek izpita za vožnjo avtomobila in soliden avto. Hkrati jim bo ob koncu študija pomagala pri končni osamosvojitvi z določenim realnim zneskom. Pomembna se ji zdi predvsem pravična razdelitev sredstev, torej vsem otrokom v času realno enako.

Za najmlajšo hči Uršo smo ji izdelali Načrt otrokove finančne osamosvojitve in ji prikazali, koliko mora še varčevati in katera kombinacija produktov je zanjo in za ta namen najbolj ustrezna. Za ostale štiri otroke smo le pregledali že obstoječe naložbe in jih skladno z izsledki NOFO-ta prilagodili.

Izsek iz intervjuja s Sašo Einsiedler:

»…to je področje, ki ga ne obvladam tako zelo in zato zaupam tistim, ki to počnejo vsak dan, strokovnjakom. Pomembno je tudi, da to ni nekakšno površno svetovanje, ampak da se upošteva vse dejavnike…« Več..

Preverite kako izgleda NOFO za njeno najmlajšo hčerko in preberite celoten intervju s Sašo, v katerem je razkrila njen pogled na smotrnost varčevanja za vse otroke, izkušnje z NOFO-tom ter kaj je tisto, kar je Sašo še posebej navdušilo, TUKAJ.

Za konec vam svetujemo, da tudi vi izkoristite izjemno priložnost in si zagotovite NAČRT OTROKOVE FINANČNE OSAMOSVOJITVE. Na načrt se lahko naročite TUKAJ.

Izpolnite prijavnico na desni strani in prejeli boste, za vas individualno pripravljen, NAČRT OTROKOVE FINANČNE OSAMOSVOJITVE.

Za vsak izdelan Načrt, ampak samo do 30.6.2010, bo INDIVIDA zavetišču za živali Gmajnice podarila €.

Kaj pa Saša Einsiedler meni o tem?

»Navdušilo pa me je tudi to, da gre od vsakega svetovanja 1€ za zavetišče Gmajnice. Starši lahko izkoristimo to priložnost in otroke zapuščene živali peljemo pogledat - koliko jih je in kako so nekatere uboge, zapuščene, trpinčene. Zelo vzgojen izlet je to, tako za nas, kot za otroke!«

Hkrati boste sodelovali tudi v bogati nagradni igri!
Nagrade in pokrovitelje si oglejte TUKAJ.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.