Slovenija

Če urgence ne začnejo graditi, bomo izgubili slabe 4 evropske milijone

Nova Gorica, 05. 12. 2014 17.49 1 min branja 3

bolnišnica v Šempetru

Urgentni center v Novi Gorici, ki bi moral biti eden od desetih, ki jih gradimo s pomočjo evropskih sredstev, je bil prvi, ki je pridobil vsa gradbena dovoljenja in pripravil načrte. Zdaj pa je zaradi zavlačevanja uradnikov ostal zadnji v vrsti, denarja zanj pa ni.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI3

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

deathbite
06. 12. 2014 19.16
Bo treba nekomu jajca odtrgati, pa se bo morda začelo racionalno gospodariti tudi na državnem nivoju.
User1142128
05. 12. 2014 20.06
Uradnike pred sodnike.
Klampfman
05. 12. 2014 19.37
Važno, da ima naša država vedno dovolj denarja za Štruk(e)lje...
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763