Slovenija

V bolnišnici kot v kotlu

Ljubljana, 28. 05. 2009 18.09 1 min branja 6

Bolnik

Bolniki v ljubljanskem kliničnem centru se v najbolj vročih dneh, ki smo jim bili priča v začetku tedna, počutijo kot v kotlu. Temperature v sobah dosegajo tudi 30 stopinj Celzija.

Bolniki v ljubljanskem kliničnem centru se v najbolj vročih dneh, ki smo jim bili priča v začetku tedna, počutijo kot v kotlu. Temperature v sobah dosegajo tudi 30 stopinj Celzija.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI6

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User445824
28. 05. 2009 23.05
Klime, kakšne klime, nekoč ni bilo nobenih klim, ljudje so bili bolj utrjeni in jih vročina ni motila. No, kakšnega je res zadel infarkt, a kaj, nihče ni večen. No ja, jaz sem jo sicer imel, a tukaj govorim o ljudstvu.
Buena Vita
28. 05. 2009 21.27
kakšne klime--pride miklavčič pihat,in pahor bo pomagal
Alia Evans
28. 05. 2009 20.27
sramota da nimajo za klimo
User436943
28. 05. 2009 20.27
Hladno vreme v naslednjih dneh je prilika, da se nabavijo klime. Invertersko dobiš, skupaj z montažo, za 700 eur, obnesle bi se tudi cenene, prenosne klime, od 200 eur naprej. Glede na količinski popust, cena za dobrih 100 klim ne bi smela presegati 100.000 eur, kar je pljunek v morje, glede na trpljenje bolnikov v prihajajoči, peklenski vročini, ki se nam obeta. Glede na medijsko pozornost, je to tudi prilika, da se izprsi kakšen sponzor.
proofreader
28. 05. 2009 19.10
V kotlu je temperatura ponavadi višja od 30 stopinj.
User303477
28. 05. 2009 19.08
KAKO PA KAJ MEDICINSKE STROKOVNOSTI ???_ sicko.si
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763