Slovenija

V ponedeljek podpis aneksa za negospodarstvo

Ljubljana, 16. 05. 1999 18.18 1 min branja 0

image (28)

Predstavniki vlade in sindikatov negospodarskih dejavnosti bodo v ponedeljek, 17. maja, podpisali aneks h kolektivni pogodbi za negospodarske dejavnosti, ki se nanaša na regres za letošnji dopust v negospodarstvu.

Vlada je na zadnji seji, 13. maja, namreč v celoti potrdila predlog, ki sta ga pogajalski skupini vlade in sindikatov javnega sektorja uskladili za področje negospodarstva. Letošnji regres bo znašal 96.500 tolarjev bruto, izplačal pa se bo v dveh delih.

Prvi del regresa, gre za 85.012 tolarjev, bo izplačan 5. junija, preostali del pa najkasneje do 5. januarja. Tisti z bruto plačo pod 120.000 tolarjev pa bodo letos prejeli 102.000 tolarjev bruto regresa.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763