Število potnikov v rednem prometu se je povečalo za 14 odstotkov, v čarter prometu pa za 6 odstotkov. Samo v avgustu je Adria prepeljala 92.312 potnikov ali 14 odstotkov več kot v lanskem avgustu, od tega 43.000 samo na čarter poletih.
Na večino počitniških čarter destinacij v Grčiji, Španiji, Turčiji, Tuniziji, Hrvaški in na Malti bodo Adriina letala letela do sredine oktobra.
V septembru je slovenski letalski prevoznik v rednem prometu povečal število tedenskih poletov v Bruselj na štiri, v Muenchen pa letijo po novem kar trinajstkrat tedensko, kar potnikom omogoča še boljše povezave z ostalimi leti Lufthanse na vse strani sveta in dodatno možnost enodnevnih potovanj. V vseh poslovalnicah Adrie Airways po Sloveniji je mogoče po telefonu kupiti letalsko vozovnico, ki jo potnikom dostavijo v roku 24 ur.