Znanost in tehnologija

Videoigre so zlata jama

Ljubljana, 07. 07. 2016 17.39 1 min branja 2

Otrok

Videoigre so prava zlata jama, podjetja z njimi služijo več denarja kot s filmi in glasbo. Lani so pridelala 79 miljard evrov, letos naj bi prodaja poskočila še za okrog dve miljardi evrov. Zato je okrog 200 dijakov in osnovnošolcev, ki so se udeležili poletne šole računalništva na dobri poti, da se že zdaj usmerijo v dobičkonosen posel.

Več videovsebin
  • Iz SVETA: Mladi razvijajo robote in videoigre
    02:01
    Iz SVETA: Mladi razvijajo robote in videoigre
  • Iz SVETA: Robotika
    02:04
    Iz SVETA: Robotika
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

AlternativeFacts
08. 07. 2016 10.29
Ni vaka igra dobičkonosna.....Smo spet našli nišo za fopat narod, kako do lahkega denarja? Pozabite igre....
beowulfsam
08. 07. 2016 08.59
No, končno napredek, celo ni uporabljena beseda "igrice".
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763