Slovenija

Vlomilci okradli notranjega ministra

Ljubljana, 11. 09. 2003 00.00 1 min branja 0

Rado Bohinc

Notranjemu ministru Radu Bohincu so pred nekaj dnevi vlomili v hišo v Ljubljani, vendar je policija doslej o tem vztrajno molčala. Informacija je vseeno prišla v javnost, neuradno pa naj bi vlomilci ministru odnesli 400 tisoč tolarjev.

Vlomilci so iz Bohinčeve hiše odnesli večjo vsoto denarja
Vlomilci so iz Bohinčeve hiše odnesli večjo vsoto denarja
FOTO: POP TV

Zgodilo se je ponoči, ko naj bi minister spal. Čeprav je minister ena izmed šestih varovanih oseb v Sloveniji, kamor spadajo najvišji predstavniki države in nekateri ministri, je vlomilcu vseeno uspelo okrasti spečega ministra. Kot zatrjujejo na Uradu za varnost in zaščito, varnost ni bila prav nič manjša, kot jo ministru zagotavljajo običajno. Varnostniki torej niso naredili nobene napake.

Na notranjem ministrstvu molčijo. Edino, kar so povedali je, da potrjujejo, da so ministru res vlomili, uradne potrditve, koliko naj bi ministru ukradli, pa nismo dobili.

Očitno nepridipravi niso niti vedeli, komu vlamljajo. V ulici, kjer stanuje minister, pa naj bi vlomili že nekajkrat. Po neuradnih informacijah so obiskali tudi njegovega soseda, nekdanjega ministra za zdravje Andreja Bručana.

  • Bauhaus - naslovna slika
  • Bauhaus - bencinski prekopalnik
  • Bauhaus - razvlažilnik zraka
  • Bauhaus - markiza
  • Bauhaus - kotna tuš kabina
  • Bauhaus - visoka greda
  • Bauhaus - prezračevalnik trate
  • Bauhaus - robotska kosilnica
  • Bauhaus - zemlja za trato
  • Bauhaus - vrtni set
  • Bauhaus - žar
  • Bauhaus - prekucnik
  • Bauhaus - paviljon
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1551