Slovenija

Vožnja z e-skirojem nevarna: zabeležena že prva smrtna žrtev

Ljubljana, 25. 08. 2022 19.56 1 min branja 10

skiro

Tudi med Slovenci so električni skiroji vse bolj priljubljena prevozna sredstva. Žal pa je pri nas vsako leto več prometnih nesreč. Letos se jih je zgodilo že več kot lani v celotnem letu, poškodbe so velikokrat hude, e-skiroji so terjali tudi smrtno žrtev. Voznik je nesrečo povzročil sam.

  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 2
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 3
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 4
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 5
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 6
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 7
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 8
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 9
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 10
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 11
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 12
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 13
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 14
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 15
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 16
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 17
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 18
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 19
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 20
KOMENTARJI10

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

SpamEx
26. 08. 2022 09.08
ti skiroji so "super" za cardio sistem.ljudje imamo en par nog z razlogom
ata_jez
25. 08. 2022 21.58
V bistvu šele zdaj prva žrtev? Šele ena? Pri takem številu? :-)
tech
25. 08. 2022 21.43
"Vožnja z e-skirojem nevarna: zabeležena že prva smrtna žrtev" tudi hitra hoja po stopnicah je lahko usodna in kaj čmo. Nesreče se dogajajo in vedno se bodo.
Apostol1
25. 08. 2022 21.34
Skiroji niso nevarni , pač pa ljudje brez pameti.
Covidus
25. 08. 2022 21.33
Če norijo s temi jajcami
motorist_mb
25. 08. 2022 21.20
Vse registrirati ki grejo več kot 25 pa obvezne čelade tud!
mojcd
25. 08. 2022 21.25
Kaj bo registracija pomagala? Ce nihce vec ne kontrolira prometa. Kdaj si nazadnje policaja videl na cesti? Rakega ki stoji in kontrolira?
nimate pojma
26. 08. 2022 08.16
dons zjutri me je en hapsnu :D
Težeklojz
26. 08. 2022 08.30
Danes zjutraj, ko sem šel na šiht. Je pa res, da je bil ob cesti.
zombie_killer
26. 08. 2022 08.50
Pol pa zacni delat ne pa na netu viset
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763