Slovenija

Z motorji v Maroko

Žalec, 19. 05. 2016 17.57 1 min branja 3

Motoristi v Maroko

Štirje ljubitelji Tomosovih mopedov iz okolice Žalca so se aprila odpravili na 22 dni dolgo pot do Maroka in nazaj. S seboj so peljali le najnujnejše, med drugim tudi tudi rezervne dele za mopede. Če bi namreč šlo kaj narobe, rezervnih delov praktično nikjer na poti ne bi mogli kupiti. Za slabih 8 tisoč kilometrov dolgo pot so skupaj porabili okrog 800 litrov goriva.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI3

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

BŠK
19. 05. 2016 20.48
Tomos zdrži omenjene podvige brez težav, medtem ko bi današnji kitajec ali korejec v obeh smereh najmanj 5x crknil in bi bil več na servisu kot na cesti! Čestitke!
RayManzarek
19. 05. 2016 20.05
Uporabnik310650
19. 05. 2016 19.49
Super in cestitke ob tem podvigu.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763