
Že jutri bo več oblačnosti in ponekod bodo padle že prve dežne kaplje. Kot napovedujejo na Arsu, bo jutri pretežno oblačno, v severovzhodni Sloveniji bo povečini suho, drugod pa bodo občasno rahle padavine, po nižinah dež. Ponekod bo še pihal jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do 6, ob morju 8, najvišje dnevne od 4 do 9, ob morju in v vzhodni Sloveniji od 10 do 12 stopinj C.
V četrtek sneg do nižin?
V torek in sredo bo spremenljivo do pretežno oblačno, občasno bodo manjše krajevne padavine, po nižinah kot dež. Meja sneženja bo predvidoma med 600 in 900 metri nadmorske višine, so sporočili.
Sreda bo po napovedih vremenoslovcev sprva deloma sončna, čez dan pa se bo pooblačilo, popoldne in zvečer bo ponekod lahko že nekaj dežja. Še bo razmeroma toplo, najvišje temperature bodo okoli 10 stopinj C.
V četrtek pa bo, kot pravijo na Arsu, oblačno s padavinami, meja sneženja se bo lahko ponekod spustila tudi do nižin. Zapihal bo severni do severovzhodni veter, na Primorskem zmerna burja. V nadaljevanju se obeta suho in tudi manj oblačno, a sprva hladnejše vreme.
KOMENTARJI (40)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.