Slovenija

Žalitev z oktobrsko plačo

Ljubljana, 28. 10. 1999 15.29 1 min branja 0

image (28)

Draginjski dodatek v višini borih 435 tolarjev, ki ga bodo prejeli zaposleni z oktobrsko plačo, je žalitev delavcev, zato je treba nemudoma popraviti dogovor o politiki plač, je poudaril predsednik KSS-Pergam Dušan Rebolj na novinarski konferenci, na kateri je s kolegi opozoril na ''blišč in bedo'' dogovora o politiki plač in na draginjski dodatek.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763