Slovenija

Zaradi golote v javnosti nad Marka Mandića poslali policiste

Sarajevo, 27. 06. 2022 20.43 1 min branja 7

Marko Mandić kot Jan Fabre v Nočnem piscu-9

Slovenski igralec Marko Mandić je imel opravka s policijo v Bosni. Ko je gostoval na festivalu v Sarajevu, je namreč moral plačati kazen, ker se je razgalil v javnosti. Kot pravijo v Sarajevu, se je slovenski igralec, znan kot provokativen akter, nehote znašel sredi politične igre. Eden od politikov je s tem, ko je nad Mandića poslal policijo, želel pokazati, kako brani tradicijo.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI7

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

r h
10. 05. 2025 17.33
In taki bi imeli radi 3000€ pokojnine na račun delovnega naroda
zdravkob
08. 04. 2024 13.36
Pravilno. Take stvari se morajo nehat. Umetnost ni provokacija, to ste nekaj zamešali, umetniki.
odpisan2x
28. 06. 2022 08.41
umetnost za bruhat
punkracij
28. 06. 2022 08.37
Se ve da je to mesto podvrženo nekim drugim standardom,bolj orientalnim.
mužik
28. 06. 2022 08.09
Toti pa Slovenec
ni_mi_vse_eno
27. 06. 2022 20.57
Če udarjaš z zastavo ob tla v SMG in vpiješ "dol slovenija" se ni potrebno bati kazni, saj tja policisti ne zahajajo, hehe. Če pa to delaš v Jelšanah, boš pa kaznovan, hehe.
ni_mi_vse_eno
27. 06. 2022 20.56
Mi smo napredni, baje. Pse zna podojiti Smrekarjeva, Marko se sleče in v MGL imajo igralko, ki zna udarjati z zastavo ob tla in kričati: »Dol, Slovenija. Dol, Slovenija. Dol, Slovenija.« Za podobno zadevo (udarjanje zastave ob tla), je bila slovenka na protestu v Jelšanah oglobljena. Res pa je, da je govorila: 'To je Slovenija! Tukaj je naša zemlja!' Za to je bila oglobljena 104,32 €.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763