Slovenija

Zaradi nesreče zaprta primorska avtocesta proti Kopru

Logatec, 26. 06. 2026 08.14 pred 10 minutami 1 min branja 33

Prevrnjen avtodom na avtocesti

Na primorski avtocesti je zaradi prometne nesreče pri Lomu proti Kopru popolna zapora. Na avtocesti je čez vse tri pasove prevrnjen avtodom. Območje zastojev je dolgo 12 kilometrov, čas potovanja pa se podaljša za pol ure.

Prevrnjen avtodom pri počivališču Lom
Prevrnjen avtodom pri počivališču Lom
FOTO: Promet.si

Zaradi prometne nesreče na primorski avtocesti med priključkoma Logatec in Unec velja popolna zapora. Obvoz je možen po lokalni cesti Logatec–Unec. 

Zastoj nastaja mimo Logatca do Loma in na izvozih za Logatec in Vrhniko. Zastoji se pojavljajo na 12-kilometrskem območju, čas vožnje pa se voznikom podaljša za 30 minut.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Kot je razvidno s posnetkov nadzornih kamer, na avtocesti leži prevrnjen avtodom. Na Policijski upravi Ljubljana so nam povedali, da je avtodom prevrnjen čez vse tri pasove, zato velja tudi popolna zapora.

Vpleteni v nesreči pa so po prvih informacijah utrpeli lažje telesne poškodbe.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Avtovleka je že na poti do kraja dogodka, so okoli 8.30 sporočili z Darsa.

'Najbolj se bojim, da bi kdo pozabil otroka v avtu'

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI33

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Perrun
26. 06. 2026 09.20
saj je vedno nek neumen turist
Eos_5
26. 06. 2026 09.14
30 minut, prej 3 ure
misekmali
26. 06. 2026 09.13
A so ugotovili radioaktivnost, da si ne upajo dvigniti na kolesa in odpeljati iz avtoceste?
Nehajte ze enkrat
26. 06. 2026 09.12
Ma kaj je Vam ljudje,Vi slovencki malo se zamislite kako agresivni vozniki ste po kovidu postali,samo vceraj proti hrvaski kako DTE hiteli,ma kaj si mislite,samo napeti zivcni utrujeni in depresivni pridete na cilj in to po najvecji vrocini na pot z otroci in pesi v avtu,malo si zamislite
klop12
26. 06. 2026 09.12
To niso več nesreče, ampak že terorizem. Ker nam skor vsak dan blokirajo glavne prometne povezave
čebelinko
26. 06. 2026 09.11
Niste normalni! Samo to lahko še rečem. Dan na dan iste bedarije. Sploh niso več nesreče, ampak je samo malomarnost.
Stručko z lučko
26. 06. 2026 09.09
Kako mu je pa to ratal. No saj kako bi pa šele potem ob morju k so ozke ulice v glavnem men grejo ti s polžjim hišicam na živce.
SAKOSAKO
26. 06. 2026 09.07
Upam, da so vsi v redu! Rentajo avtodome ki so vozni z B kategorijo ampak se ne zavedajo da je vožnja s takšnimi avtodomi vse prej kot enostavna!
AMZS
26. 06. 2026 09.06
Ko ljubljanski petkov kolesar najame avtodom, kaj druga ne mores procakovat.
stanga123
26. 06. 2026 09.04
To bo cesta sproščena zvečer enkrat.še reševalni pas blokiran
bančnik
26. 06. 2026 09.00
V sluzbo gre s kolesom,po opravkih gre s kolesom,športa s kolesom,teče,z avtom naredi 5.000km/leto...potem se pa odloci da si sposodi avtodom 8m dolzine 3.5t pa da pelje druzino na dopust...
zmerni pesimist
26. 06. 2026 08.58
Včasih so rekli da za goske ni seno
Vladna norost
26. 06. 2026 08.58
Kaj se je pa dogajalo na dolenjski avtocesti?
Prelepa Soča
26. 06. 2026 09.13
Baje poskus skoka z mostu, ni vedel, da dol ni vode, pa so ga prepričevali o tem...vročina naredi svoje, žal.
Sandokkan
26. 06. 2026 08.56
Cez 10 ur bo morda pospravljeno! Nesposobni slovencki.
b78
26. 06. 2026 09.02
Res je neznajo naredit reševalnega pasu, avtovleka je pa obstala v koloni
Mosquito
26. 06. 2026 09.07
Metlo v roke pa pejd pometat, če misliš, da bi bolš naredu.
klop12
26. 06. 2026 08.56
a spet al kaj. A folk sploh še zna vozit?
bik123
26. 06. 2026 08.56
cestitke pernatemu in kraljici aneksov
Masturbator
26. 06. 2026 08.53
Kera greznica od 'drzave'!!!!!!
Lux_43
26. 06. 2026 08.52
Sem rekel, da jim nab... cene za vinjete ! Pa naj hodijo čez Avstrijo...Če ma za avtodom, nej tud plača. Zdej al mu je guma šla, al pa je čačkal po mobitelu. Itak moraš to z dvigalom zdej dvignit, to ne gre drugače. Ob 8 avtodomi na cestah, k se hod v službe, prav tako prepoved upokojencev, da se hodi v trgovine vsaj do desetih vsak dan !
Najpametnejši
26. 06. 2026 08.55
Se strinjam glede cen za vinjete. Treba jih je vsaj podvojiti. Razmere na cestah so postale nevzdržne in treba je pokriti stroške. Najbolj pa nastradamo Slovenci, ki ne moremo več normalno uporabljati naših avtocest.
Mason666
26. 06. 2026 09.00
..in kamioni bi lahko vozili samo ponoči za dostavo v slo, ostali na vlak
gullit
26. 06. 2026 09.02
Zaradi evropske zakonodaje ni možno, saj smo vsi evropejci, vsi enake cene. So že Nemci probali, da bi domačini imeli popust, pa ni šlo skozi.
Masturbator
26. 06. 2026 09.04
:)))) Svica ima 1.600 km avtocest in letna vinjeta stane 42 Evrov. Vse ceste urejene in promet tekoc. Problem ni v ceni vinjet; problem je v nesposobnih,pijanih slovencih! Slovenci in avto kot krava in sedlo; NE GRE!
Najpametnejši
26. 06. 2026 09.06
Naj povišajo cene vinjet za 500%, Slovenci bi imeli pa cestino vključeno v cestini, ki jo mora itak vsak plačati ob registraciji vozila. In je.
Lux_43
26. 06. 2026 09.07
Mason, kamioni NE morejo voziti ponoči, ker NE morejo potem dostavljati čez dan ! Ni vse živilska industrija, ja to delajo nekateri, ampak je še na stotine drugih panog. To ne gre. Vlak tud večinoma ne gre, ker ima zamude in ker dela po urniku. Delam to vsak dan. Firme delajo za razklade podnevi in ne ponoči, vozniki imajo zakonske predpise, ne moreš ti vozit kadarkoli hočeš.
Gutenberg
26. 06. 2026 09.11
Ah, samo Švica nima pristanišča Koper ali Trst, da bi potem neskončne kolone šleperjev vozile robo od tam in nazaj. Niti ni izrazito tranzitna država. Pri nas gre pa ogromno tranzita čez.
Roger
26. 06. 2026 08.51
Nič novega čudno bi bilo da bi en dan minil brez nesreč in zastojev !
lakala28
26. 06. 2026 08.47
DARS je kriv.... Svašta. Niti po ravni cesti ne znajo več voziti in to še referenti za kolone.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763