ah ekvinokcij ti ga res biksaš. Zakaj misliš, da so bile gumice v vitrini - zato ker so ravno take velikosti, da jih lahko na hitro kdo pospravi v žep, pa še opremit jih je težko s kakšno zaščito. Ne vem kje ti vidiš problem, če je nekaj v vitrini.
"vunbacitelj" je skoraj vedno član "reketa".
Tukaj se gre za navadne varnostnike, ki delajo cele dneve za čistilkino plačo, mogoče malo več in to petek in svetek.
Pred diskači, pa naj lastnik poskrbi za varovanje in naj sam zaposli vunbacitelje in če se kaj dogodi, kazen lastniku.
Namesto, da bi poslali v policijsko akadamejo - Tacen policaje, sedaj želijo vse te van izbacivače naučiti pameti.
Pa oni so van izbacivači, ki ne potrebujejo možganov.
Dokler bodo imeli varnostniki mizerne plače, se ne bo nič popravilo, verjemte.
V trgovini povprašam za zavorne gumice za kolo. Nikjer na nobeni polici jih ni, pa sem se bal, da je zadeva silno draga. Trgovec leti po ključe. Prifrči nazaj in hiti odklepati vitrino.
Meni istočasno pobegnejo misli. Zagledam ceno. Zdaj mi zavre in zinem.
Kamere mate, senzorje, varnostnika in vitrino pod ključem za zavorne gumice, ki so 2€.
Ne bom jih vzel in tudi kupil ne, saj to je noro.
Kaj se gredo v sloveniji.
Gledajo kriminalhe, berejo o tatovih, zmikavtih in o šminkerjih.
Prideš po gumice za 2€. Naletiš na 5x-no varnost.
V socializmu so gumice preč metali, ker nismo rabili zavor haha
No vidte, gledaš kriminalke - postaneš namišljeni bolnik (hipohonder)
PA SEJ TO NE MORŠ VERJET!!!! Edini zakon, ki se mi je zdel normaln, pa ga ne sprejmejo? Ja kdo bo pa potem te bedake naučil malo kulture??? Pa sej dons je itaq lahko že vsak "varnostnik". Potem se pa ne čudit da se dogajajo take tragedije!
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.