Slovenija

Zbiraj FRUC etikete in odpotuj v Barcelono

Ajdoviščina, 10. 06. 2016 09.28 1 min branja 0

Fructal - 1

Fruc je letos že večkrat presenetil. Najprej z novo srajčko, potem z novim okusom Limonada, trenutno pa potrošnike razveseljuje z odbito nagradno igro. Za lepši uvod v poletje se potrošniki lahko potegujejo za potovanje v Barcelono za 4 osebe, za 4 dni, z žepnino. Ja, z žepnino!

Odbita nagradna igra Fruc poteka od 1.6. pa do 15.7.2016. Vsi žejni nagrad lahko v nagradni igri sodelujete tako, da zbirate Fruc etikete. Tistim bolj nemirne narave lahko 6 zbranih etiket priigra super tedenske adrenalinske nagrade, vsi ostali, ki jih bolj vznemirjajo potovanja, pa se lahko potegujejo za glavno nagrado. 25 zbranih etiket vas namreč lahko popelje v sončno Barcelono.

Fructal - 1
Fructal - 1
FOTO: , Fructal

Skupaj s prijatelji zbirajte etikete in se potegujte za glavno nagrado, potovanje v Barcelono, ki vključuje tri nočitve z zajtrkom za 4 osebe, letalski prevoz s transferjem iz letališča v hotel in ob povratku, iz hotela na letališče. Poleg potovanja pa prejmete tudi skupno žepnino v vrednosti 1.000 €.

Vse kar je potrebno storiti je, da zbrano število etiket po pošti pošljite na naslov Fructal d.o.o. Tovarniška cesta 7, 5270 Ajdovščina.

Več informacij o nagradni igri najdete na Facebook strani Fruc.

Fructal - 2
Fructal - 2
FOTO: , Fructal
  • ES Vrtiljak1
  • ES Vrtiljak2
  • ES Vrtiljak3
  • ES Vrtiljak4
  • ES Vrtiljak5
  • ES Vrtiljak6
  • ES Vrtiljak7
  • ES Vrtiljak8
  • ES Vrtiljak9
  • ES Vrtiljak10
  • ES Vrtiljak11
  • ES Vrtiljak12
  • ES Vrtiljak13
  • ES Vrtiljak14
  • ES Vrtiljak15
  • ES Vrtiljak16
  • ES Vrtiljak17
  • ES Vrtiljak18
  • ES Vrtiljak19
  • ES Vrtiljak20
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1615