Slovenija

Ženske v politiko

Ljubljana, 02. 03. 2006 20.29 1 min branja 1

Državni zbor

Vlada se ukvarja z vprašanjem, kako v parlament privabiti več poslank. Poskusila bo z ženskimi kvotami.

Vlada se ukvarja z vprašanjem, kako v parlament privabiti več poslank. Poskusila bo z ženskimi kvotami.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User100268
06. 03. 2006 13.12
Med "listanjem" po vaši spletni strani sem zasledila novico, da se Vlada se ukvarja z vprašanjem, kako v parlament privabiti več poslank. Sama sem sicer študentka na visoki šoli za Praktično matematiko, vendar me zanima, kakšen je proces in kakšne pogoje moram izpolnjevati, da bi se lahko zaposlila v parlamentu, oziroma najprej vpisala v določeno politično stranko. Veliko sem že iskala po internetu, toda nikjer nisem našla nobenih napotkov....Zato vas lepo prosim za pomoč v zvezi s tem. Že vnaprej se vam najlepše zahvaljujem, Nuša Skala
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763