Svet

Avstrija Hrvaško obarvala rdeče: v nedeljo južne sosede zapustilo okoli 40.000 Avstrijcev

Šentilj, 17. 08. 2020 18.43 1 min branja 0

Nov režim na meji, mejni prehod Jelšane-1

Številni Avstrijci so se morali domov vrniti prej, kot so načrtovali. Avstrijci so namreč Hrvaško že uvrstili na rdeči seznam. Tako so imeli avstrijski državljani čas za vrnitev do nedelje do polnoči, sicer bodo pristali v obvezni 10-dnevni karanteni. Izjema je največ 72 ur star negativen korona test. Ta poziv avstrijskim državljanom in vsem, ki bivajo v Avstriji, je seveda na cestah s hrvaške obale povzročil številne prometne zamaške, predvsem na mejnih prehodih, zato so številni Avstrijci, ki so želeli še pravočasno domov, ta rok zaradi gneče zamudili.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763