Svet

Bolnišnice odgovarjajo: Če kdo od vaših bližnjih umira, se še vedno lahko dostojno poslovite

Ljubljana, 02. 11. 2020 18.34 1 min branja 0

Obisk v bolnišnici

Še nekaj mesecev nazaj si niti predstavljati nismo mogli, da svojca, ki se zdravi v bolnišnici, ne bi mogli obiskati. Obiski niso dovoljeni, a najhuje bolni so lahko v bolnišnici tudi več tednov. Stik z družino je pri tem izjemnega pomena, bolnemu daje moč in mu misli spelje stran od razmišljanj samo o bolezni. Poleg tega svojci težko prikličejo zdravnike, da bi se pozanimali o zdravstvenem stanju družinskega člana. V bolnišnicah pa iščejo načine, kako to čim bolj olajšati.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763