Tujina

Bombo skrili v smetnjak

Košice, 29. 12. 2011 12.41 1 min branja 0

McDonald's - 3

Pred restavracijo s hitro prehrano na Slovaškem je eksplodirala bomba, ki je bila skrita v smetnjaku. Čeprav so bili v lokalu in v njegovi okolici v času eksplozije ljudje, v incidentu ni bil nihče ranjen.

Pred restavracijo ameriške verige s hitro prehrano McDonald's v mestu Košice na Slovaškem je v noči s srede na četrtek eksplodirala bomba.

Po navedbah tiskovnega predstavnika policije Alexandra Szaba je bila eksplozivna naprava, napolnjena z žeblji, skrita v smetnjaku pred lokalom, neznanci pa so eksplozijo sprožili na daljavo.

Kot je še sporočila policija, so bili v lokalu in v okolici v času eksplozije ljudje, a v incidentu na srečo ni bil nihče ranjen.

McDonald's - 3
McDonald's - 3
FOTO: Reuters


 

  • katalog
  • Set orodij
  • Električni prekopalnik
  • Vrtna hiška
  • Akustični panel
  • Drsna vrata
  • Kopalniško pohištvo
  • Visokotlačni čistilnik
  • Robotska kosilnica
  • Regal
  • bauhaus - lestev
  • akumulatorske  škarje
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1534