Svet

Bomo v Ligi prvakov to sezono navijali še za enega Slovenca?

Kiev, 29. 09. 2020 19.14 1 min branja 0

Dinamo Kijev Benjamin Verbič

Torkov večer bo pokazal, ali bomo v Ligi prvakov to sezono navijali še za enega Slovenca. Kijevski Dinamo slovenskega reprezentanta Benjamina Verbiča si je sicer pred tednom dni na gostovanju v Belgiji priigral lepo prednost, a nogometaši vztrajajo, da morajo ostati pred povratno tekmo zbrani. Mogoče bo priložnost v začetni enajsterici tokrat dobil tudi Vojničan, saj se je na zadnji tekmi ukrajinskega prvenstva prvič po poškodbi trebušnega zidu vpisal tudi med strelce.

Povratni obračun med kijevskim Dinamom in belgijskim Gentom si lahko ob 20.30 ogledate na Kanalu A in Voyo.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763