Tujina

Če ne zdaj, kdaj, če ne ženske, kdo?

Rim, 12. 12. 2011 13.03 1 min branja 1

Feministke

Italijanski parlament ima denar za brivca, ne pa tudi za varstvo otrok. Prav italijanska mačistična kultura je eden od krivcev za krizo, v kateri se je znašla država. Zato so se Italijanke, borke za pravice žensk, podale na ulice.

Italijanski parlament ima denar za brivca, ne pa tudi za varstvo za otroke. Prav italijanska mačistična kultura je eden od krivcev za krizo, v kateri se je znašla država. Zato so se Italijanke, borke za pravice žensk, podale na ulice.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User719718
12. 12. 2011 17.52
"Prav italijanska mačistična kultura je eden od krivcev za krizo" Vljudno vas naprošam, da takim izjavam dodate vir, saj tako zveni kot da gre za neko nesporno dejstvo.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425