Tujina

Černomirdin pozval k ustavitvi napadov na ZRJ

Moskva/Beograd, 19. 05. 1999 20.41 1 min branja 0

image (28)

Ruski odposlanec za ZRJ Viktor Černomirdin, ki se v Beogradu pogovarja z jugoslovanskim predsednikom Slobodanom Miloševićem, je vnovič pozval k ustavitvi napadov na ZRJ.

Černomirdin je ob prihodu v Beograd dejal, da se predlog, izdelan v Helsinkih na srečanju s finskim predsednikom Marttijem Ahtisaarijem in namestnikom ameriške državne sekretarke Strobom Talbottom, obrača na vse sprte strani v kosovskem sporu, vključno s predsednikom Miloševićem.

Černomirdinov svetovalec Valentin Sergejev je sporočil, da bodo pogovori z Miloševićem in ostalim člani jugoslovanskega vodstva trajali dve do tri ure. Nato se bosta Černomirdin in Milošević sestala na štiri oči. Sergejev ni želel povedati, kje potekajo pogovori.

  • katalog
  • Set orodij
  • Električni prekopalnik
  • Vrtna hiška
  • Akustični panel
  • Drsna vrata
  • Kopalniško pohištvo
  • Visokotlačni čistilnik
  • Robotska kosilnica
  • Regal
  • bauhaus - lestev
  • akumulatorske  škarje
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1527