Svet

Delavce napadel z nožem, policistko pa s steklom

Ljubljana, 25. 07. 2019 16.45 1 min branja 0

Slovenska policija

V Novem Polju so zaradi napada posredovali policisti. Moški srednjih let je napadel delavce, ki so polagali optični kabel, nato pa s kosom stekla, ki ga je našel na tleh, ranil še policistko, ki je posredovala na kraju dogodka. Sosedje so povedali, da so osumljenca redko videli zunaj in da naj bi imel tudi hude duševne težave.

  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia2
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia3
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia4
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia5
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia6
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia7
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia8
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia9
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia10
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1744