Svet

Do poletja naj bi prejeli več kot milijon odmerkov cepiva

Ljubljana, 28. 04. 2021 18.52 1 min branja 0

Cepljenje-3

Po uradnih podatkih je pri nas neporabljenih več kot 122 tisoč odmerkov cepiva proti covidu-19. In ob vseh zapletih, prednostnem cepljenju mladih, čakanju starejših, da jih pokličejo, ta teden celo ob dejstvu, da vse tiste prijave prek spleta ne veljajo več, je vprašanje, kaj se torej dogaja z našo strategijo cepljenja in kaj počne koordinator Jelko Kacin. V državo namreč prihaja ogromna količina cepiva, a pomanjkanje tega očitno pri nas ni problem. V naslednjih mesecih bomo prejeli precej večje zaloge cepiva in da bi cepljenje potekalo s čim manj zapleti, je zdravstveni minister Janez Poklukar s 50 cepilnimi centri iz vseh regij iskal rešitve za izboljšave.

Koronavirus pasica nova
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763