Svet

Dobra novica za Mariborčane: za vožnjo po obvoznici vinjete ne boste več potrebovali

Maribor, 12. 12. 2019 16.36 1 min branja 1

image (28)

Če bo vlada potrdila predlog ministrstva, vinjete za vožnjo po mariborski obvoznici ne bodo več potrebne. Obvoznica pravzaprav sploh ne dosega kriterijev hitre ceste, kar pomeni, opozarjajo v Stranki mladih Zeleni Evrope, da je bilo zaračunavanje vinjete na tej obvoznici vsa ta leta nezakonito. Da gre za neustrezno kategorizacijo ceste, je pred kratkim priznalo tudi ministrstvo za infrastrukturo.

KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Ramzess
13. 12. 2019 17.05
Mariborčani, kaj pa drugi.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763