Dončić poskrbel za najvišjo zmago na sedmih tekmah v 74 letih

Dallas, 16. 05. 2022 19.12 |

Milena Novak
0

Vse je opravil že v treh četrtinah tekme, nato pa zadnjih 12 minut sedel in užival. V času, ki ga je preživel na igrišču, je najboljši ekipi rednega dela nasul 35 točk, desetkrat uspešno skočil, podelil štiri asistence in ukradel dve žogi. Dallas je v gosteh dobesedno ponižal Phoenix Sunse, saj je celotna ekipa zmogla v prvem polčasu toliko točk kot pri Dallasu Luka Dončić. Če so nekateri kritiki Dončićevih kilogramov in pripravljenosti glasno stavili na Sunse, so se pošteno opekli. Dončić je z druščino s 123:90 poskrbel za najvišjo zmago na sedmih tekmah v 74 letih.