Svet

DSO Ljutomer znova odpira svoja vrata:' Največja žrtev covida je socialni stik'

Ljutomer, 03. 02. 2021 18.50 1 min branja 0

Koronavirus v domu starejših občanov

Deset dni po drugem cepljenju se v domu starejših občanov v Ljutomeru znova odpirajo vrata. Dom, ki je bil v prvem valu med najbolj prizadetimi, se je na jesenskega tudi zaradi teh izkušenj dobro pripravil in jo odnesel veliko bolje. Socialni stik je bil največja žrtev covida, je pojasnil tamkajšnji direktor. Ljudje, ki so zboleli, so bili v še slabšem stanju zaradi izolacije. A s skupnimi močmi osebja in stanovalcev jim je uspelo, da so zdaj spet veliko svobodnejši. Bližnjic ni, se pa zavedajo in upajo, da bodo zdaj lahko v običajno življenje kmalu znova vstopili tudi mladi.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763