Svet

Evropski državljani se vračajo z nesrečne križarke Diamond Princess

Tokio, 21. 02. 2020 17.02 1 min branja 0

Japonska križarka Diamond Princess

Italijansko vojaško letalo z evropskimi državljani, ki so bili potniki križarke Diamond Princess, je vzletelo s tokijskega letališča. Na njem je 19 Italijanov ter 18 državljanov drugih članic EU, med njimi tudi dva Slovenca. Vse države so za svoje državljane, ki se vračajo z nesrečne križarke, odredile 14 dni karantene. Sicer pa se število okuženih z novim koronavirusom znova povečuje.

Več videovsebin
  • Iz SVETA: Slovenska državljana se vračata domov
    01:39
    Iz SVETA: Slovenska državljana se vračata domov
  • Iz SVETA: Še 14 dni karantene
    02:46
    Iz SVETA: Še 14 dni karantene

 

 

KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763