Tujina

FOTO in VIDEO: Odnesla jo je blatna reka

Atrani, 10. 09. 2010 15.37 1 min branja 1

Plaz v italijanski vasi Atrani - 5

Slikovito italijansko mesto Atrani ob amalfitanski obali so prizadele hude poplave. V reki blata, ki je pustošila po ulicah, je odneslo mlajšo žensko, ki jo še vedno iščejo.

Po obilnem deževju je reka Dragone v bližini italijanske idilične vasice Atrani ob amalfitanski obali prestopila bregove in posledice so bile katastrofalne. Blatna gmota je drla po ulicah in pred seboj odnašala avtomobile in vse, kar ji je bilo na poti. Pogrešana je ena oseba, in sicer 25-letna natakarica, ki je izginila, potem ko je kavarno, v kateri je delala, poplavilo.

Plaz v italijanski vasi Atrani - 5
Plaz v italijanski vasi Atrani - 5
FOTO: Reuters

Deževje se je zdaj umirilo, tako da so se gasilci, policisti in domačini že lotili odstranjevanja blata, ki je prekrivalo večji del središča kraja. Vremenoslovci pa nimajo dobrih novic, saj naj bi v prihodnjih dneh spet začelo močneje deževati, zaradi česar so možne nove poplave.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User432558
11. 09. 2010 12.06
približuje se leto 2012!
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425