Tujina

Frlec na zasedanju OVSE

Koebenhaven, 18. 12. 1997 15.15 1 min branja 0

image (28)

Zunanji minister Boris Frlec se bo danes in jutri udeležil šestega vrha Organizacije za varnost in sodelovanje (OVSE). Na njem bo sodelovalo 54 delegacij držav članic, delegacije partnerskih držav in predstavniki mednarodnih organizacij. Srečanje bo v znaku dejavnosti OVSE po lanskem vrhu v Lizboni, novi varnostni arhitekturi in drugim vprašanjem. Minister Frlec bo predstavil stališča Slovenije o evropskem varnostnem modelu in o reševanju krize na Balkanu.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763