Svet

Gasilci v Severni Makedoniji doživeli prizore, ki so jih prej videli le po televiziji

Roje, 12. 08. 2021 18.27 1 min branja 1

Prva ekipa slovenskih gasilcev nazaj iz Severne Makedonije-1

Zaradi visokih temperatur in pomanjkanja dežja je velik del Evrope še vedno v primežu ognjenih zubljev. V Severni Makedoniji so zaradi številnih požarov, ki so sledili vročinskemu valu, razglasili izredne razmere in zaprosili za evropsko pomoč. Odzvali so se tudi slovenski gasilci. Po dolgi, celonočni poti z avtobusom iz Severne Makedonije so se vrnili v Roje. Bilo je grozno, doživeli smo prizore, ki smo jih prej videli le po televiziji, so pripovedovali.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Goli000
12. 08. 2021 18.45
Kapo dol gasilcem.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763