Tujina

Igor Šalimov ''žrtev'' nandrolona

Milano, 02. 10. 1999 08.44 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Ruskega nogometaša Igorja Šalimova so v petek v Italiji kaznovali z dveletno prepovedjo nastopa na nogometnih tekmovanjih, ker so ga ujeli pri uživanju prepovedanih poživil.

Kot večina športnikov v zadnjem času je bil tudi Šalimov ''žrtev'' nandrolona. Prve sledi prepovedanega poživila so pri 30-letnem Rusu našli maja lani po drugoligaški tekmi med Napolijem in Leccejem, letošnjega avgusta pa so ga še drugič zasačili pri uživanju sredstev s ''črnega seznama''. Disciplinska komisija italijanske nogometne zveze mu je danes za dve leti prepovedala nastop na Apeninskem polotoku.

Šalimov je v Italijo prišel leta 1991, vse do letošnjega leta pa je nastopal za Foggio, Inter, Udinese, Bologno in Napoli.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20