Svet

Izolacija celotnega Hrastnika bi bila po mnenju župana pretirana

Hrastnik, 23. 07. 2020 18.33 1 min branja 0

Dom starejših Hrastnik

Hrastnik je že 12. dan največje žarišče okužb pri nas. Število okuženih se je povzpelo na 59, okuženih je že 29 stanovalcev v hrastniškem domu za starejše in 10 zaposlenih. Nekaj stanovalcev so začasno premestili v bolnišnice, v dom pa prihaja dodatna pomoč - medicinske sestre, tehniki in študentje iz različnih koncev države. Ker je okužba izbruhnila tudi v blokovskem naselju Novi log, pa so se pojavila ugibanja, ali bo država izolirala celoten Hrastnik. To bi bilo pretirano, pravi hrastniški župan in NIJZ tega ne bo niti predlagal.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763