Svet

Golob na seji ESS, po seji pa obljube o nadaljevanju dialoga

Ljubljana, 04. 07. 2023 18.15 1 min branja 1

Seja Ekonomsko-socialnega sveta

Na izredni seji Ekonomsko-socialnega sveta – seje se je na zahtevo delodajalcev in sindikatov udeležil tudi predsednik vlade Robert Golob – so se socialni partnerji dogovorili, da bodo z dialogom nadaljevali.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

borjac
05. 07. 2023 09.57
Ne vem kaj se sploh Golob ukvarja z njimi, Janša jih ni šmirglav, in se z njim vsi užaljeni niso sestali skoraj dve leti, torej ?? takrat jih ni bilo niti slišati, sedaj pa se obnašajo kot gospodarji Slovenije, Golob, Janšev pristop je bil boljši, posnemaj ga.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763