Tujina

Kasper pohvalil prireditelje v Ramsauu

Ramsau, 28. 02. 1999 14.25 1 min branja 0

image (28)

Predsednik Mednarodne smučarske zveze (FIS) Gianfranco Kaspar je pozitivno ocenil svetovno prvenstvo v Ramsauu, na katerem so se z današnjim moškim tekom na 50 km zaključila vsa tekmovanja, ob 17. uri pa bo še sklepna slovesnost. Kaspar pravi, da je bilo prvenstvo prvo prizorišče za SP, sam pa je bil presenečen nad številnimi navijači, ki jih s tekmovališč ni prepodilo niti slabo vreme. ''Ramsau je dokazal, da je tudi v Srednji Evropi moč prirediti pravo nordijsko prvenstvo,'' je dejal Kaspar.

Tekmovanja, na katerih so Avstrijci postavili rekord po številu osvojenih medalj, si je po ocenah organizatorjev ogledalo okrog 220.00 gledalcev. Po finančni plati pa v Ramsauu računajo z 10 milijoni šilingov dobička. Prireditelji zagotavljajo, da bodo v bodoče skušali prirediti čimveč tekem za svetovni pokal.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763