Svet

Na Hrvaškem so se po treh mesecih spet odprle terase lokalov

Zagreb, 01. 03. 2021 19.52 1 min branja 0

Zaprtje gostinskih lokalov v Ljubljani-2

Hrvaški gostinci so sicer pod strogimi ukrepi znova odprli svoja vrata. Med mizami in stoli mora biti več metrov razdalje, na terasah je lahko le omejeno število ljudi, vstop v lokal pa je možen le za uporabo sanitarij. A vse to je nizka cena, pravijo gostinci, če to pomeni, da lahko delajo. Veselja ob odprtju niso skrivali niti gostje, ki so se na terasah nastavljali sončnim žarkom. Z ekipo smo se odpravili v Zagreb, kjer so se gostje vidno veselili ponovne vrnitve v normalne čase.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763