Svet

Na pragu tretjega vala. Bomo znova zaostrili ukrepe?

Ljubljana, 22. 03. 2021 18.31 1 min branja 1

Odpiranje lokalov-5

Slovenija se odmika od pogojev za prestop v rumeno fazo. Povečuje se število hospitalizacij, vse več regij pa je obarvanih v rdečo; najslabše gre koroški in obalno-kraški regiji. Zaradi ponovnega naraščanja števila okužb se je že sestala svetovalna skupina za covid-19 in pretresala morebitne nove ukrepe. Vodja skupine Mateja Logar namreč ocenjuje, da smo na pragu tretjega vala epidemije. Bi lahko slabšanje epidemiološke slike vplivalo tudi na šolanje?

Več videovsebin
  • Iz SVETA: V karanteni že 16 oddelkov
    01:22
    Iz SVETA: V karanteni že 16 oddelkov
  • Iz SVETA: Epidemija narašča
    02:37
    Iz SVETA: Epidemija narašča
  • Iz SVETA: Nas čaka novo zaostrovanje?
    01:11
    Iz SVETA: Nas čaka novo zaostrovanje?
Koronavirus pasica nova
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Želko Kacin
22. 03. 2021 21.52
vse lokale preselit na Kitajsko
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763