Na obe mesti naj bi izstrelili po pet raket. V Groznem je napad terjal 70 smrtnih žrtev, v Urus-Martanu pa 100. O močnem topniškem obstreljevanju in letalskih napadih poročajo še iz Arguna, Serjen Jurta in Vedena. Na teh območjih naj bi bilo ubitih 37 ljudi, poročajo čečenski viri. Ruske sile trenutno prodirajo tudi na zahodu Čečenije.
Rusko obrambno ministrstvo je danes sporočilo, da so skrajne islamske organizacije iz Saudove Arabije in Pakistana čečenske upornike podprle s 30 milijoni dolarjev. Ministrstvo je tudi potrdilo, da je v Čečeniji dejavna skrajna islamska skupina iz Azerbajdžana, imenovana Sivi volkovi.
Iz gruzijskih obmejnih enot pa so danes sporočili, da bo Gruzija bo okrepila obrambo na meji z Rusijo. Ruski vojaški helikopterji naj bi včeraj napadli gruzijsko vas Šatili in položaje gruzijskih obmejnih varnostnih sil na gruzijsko-čečenski meji.