Tujina

Napadli bi Beograd

Beograd, 02. 12. 2003 00.00 1 min branja 0

Srbska policija

Po pričevanju nekaj tujcev, ki jih je srbska policija aretirala v četrtek, naj bi obstajale možnosti terorističnega napada na Beograd.

Po pisanju današnje izdaje beograjskega dnevnika Politika je policija v četrtek v Pančevu aretirala nekaj tujih državljanov, od katerih je izvedela, da obstaja možnost terorističnega napada na srbsko prestolnico.

Srbska policija
Srbska policija
FOTO: POP TV

Beograjska policija naj bi tako v zadnjih dneh okrepila svoje dejavnosti, da bi preprečila morebitni napad potencialnih teroristov. Srbski mediji poročajo o dodatnih varnostnih ukrepih v okolici veleposlaništev in državnih ustanov.

V stanju pripravljenosti so tudi urgentni center in vojaška bolnišnica. Zoran Stanković vodja vojaške blnišnice v Beogradu je povedal, da gre za preventivne ukrepe glede na trenutno situacijo v svetu. Sicer pa naj bi policija še posebej natančno nadzorovala promet v Beogradu in okolici in pregledovala vozila s tujimi registracijami. Možnosti terorističnih uradno še niso potrdili.

  • vrtiljak sola 1
  • vrtiljak sola 2
  • vrtiljak sola 3
  • vrtiljak sola 4
  • vrtiljak sola 5
  • vrtiljak sola 6
  • vrtilka sola 7
  • vrtiljak sola 8
  • vrtiljak sola 9
  • vrtiljak sola 10
  • vrtiljak sola 11
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1897