Svet

O pričakovani gneči na mejnih ne duha ne sluha. Kje je še preostalih 80.000 Slovencev?

Gruškovje, 25. 08. 2020 18.55 1 min branja 0

Gneča na mejnih prehodih-7

Od polnoči naprej moramo Slovenci, če se vračamo s Hrvaške, v obvezno 14-dnevno karanteno. In ker je minister Hojs pred dnevi ocenjeval, da je na Hrvaškem še vedno okoli 140 tisoč Slovencev, so se na vseh večjih mejnih prehodih na intenzivno vračanje Slovencev v domovino še toliko bolj pripravili, a gneče ni bilo. Minister Hojs pravi, da se je v preteklih dneh vrnilo 60 tisoč državljanov. Kje jih je torej še 80.000 in kako prijazne so izjeme za lastnike nepremičnin, bivalnih plovil ali najetih parcel v avtokampih na Hrvaškem?

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763