Tujina

Rafterja izdala rama

Indianapolis, 20. 08. 1999 10.03 1 min branja 0

image (28)

Avstralski zvezdnik Patrick Rafter se je na teniškem turnirju ATP moral odpovedati četrtfinalu. Vendar ne prostovoljno, saj ga je k temu prisilila poškodba ramena, ki mu ogroža tudi nastop na odprtem prvenstvu ZDA.

''Do US Opna se bom poskušal spočiti. Hočem ostati v tej formi, vendar si nisem nadejal, da se bo ta poškodba tako poslabšala. Serviral sem previdno, pa tudi to ni pomagalo,'' je dejal dvakratni zmagovalec US Opna.

Ob Avstralčevi predaji pa so se v četrtfinale uvrstili Nizozemec Jan Siemerink, ki je s 6:2 in 6:3 premagal Šveda Magnusa Larssona, Brazilec Gustavo Kuerten, ki je bil s 6:4 in 7:5 boljši od Šveda Magnusa Normana, Francoz Sebastien Grosjean je s 6:4 in 6:2 izločil Čilenca Marcela Riosa in Ekvadorec Nicolas Lapentti. Slednji je s 6:4 in 7:6 (5) izločil Francoza Arnauda DiPasqualeja.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425