Svet

Rdečo cono bodo vzpostavili kar v športni dvorani

Maribor, 02. 12. 2020 18.42 1 min branja 0

Dom Danice Vogrinec Maribor

Zaradi širjenja okužb, ki je prizadelo tudi največji dom starostnikov pri nas Dom Danice Vogrinec, kjer je trenutno 124 okuženih, in ob predpostavki, da se bo virus še širil, je padla strokovna odločitev, da rdečo cono zdaj vzpostavijo izven doma v športni dvorani Železničarskega športnega društva na Taboru. Odločitev je sprožila številne polemike. Zakaj rdeče cone ne vzpostavijo v praznih hotelih? Pri tem je prvotno vztrajal tudi direktor doma, a stroka je odločila, da to ne pride v poštev.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763