Tujina

Ruske sile naj bi vstopile v Goragorski

Goragorski, 15. 10. 1999 14.01 1 min branja 0

image (28)

Ruske sile so danes vstopile v Goragorski na zahodu Čečenije, ki velja za ključno mesto na cesti proti Groznemu, poroča agencija AFP.

Po navedbah ruskih častnikov na območju so ruski vojaki dobili ukaz, naj ''očistjo'' Goragorski in na poti v Grozni, ki ga je davi bombardiralo rusko topništvo, zasedejo tudi kraj Dolinski. V operaciji naj bi sodelovalo kakih 3000 vojakov in pripadnikov posebnih enot ruskega notranjega ministrstva.

  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia2
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia3
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia4
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia5
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia6
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia7
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia8
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia9
  • Banner 309x513px Delimano Crystal Bohemia10
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1744