Tujina

Seleševa brez težav

Tokio, 24. 09. 1999 16.35 1 min branja 0

image (28)

Na teniškem turnirju v Tokiju z nagradnim skladom 52.000 dolarjev so že znane polfinalistke. Tri izmed njih so Američanke, ena pa Japonka. V polfinalu se bosta srečali Lindsay Davenport in Amy Frazier ter Monica Seles in Ai Sugijama.

V četrtfinalu je Davenportova, sicer prva nosilka, brez težav premagala Francozinjo Amelie Mauresmo, brez težav pa se je v polfinale uvrstila tudi druga nosilka Seleševa, ki na turnirju v Tokiju lovi svoj četrti zaporedni naslov. Naturalizirana Američanka je Španki Conchiti Martinez dopustila le dve igri.

Druga dvoboja sta bila nekoliko bolj izenačena, čeprav sta tudi Frazierjeva in Sugijama za uspeh potrebovali le dva niza. Frazierjeva je premagala višjo postavljeno igralko Južnoafričanko Amando Coetzer, enako pa velja tudi za Japonko, ki je izločila tretjo nosilko Julie Halard-Decugis.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1506