Svet

Slovenski odbojkarji odpotovali na EuroVolley

Ostrava, 31. 08. 2021 19.31 1 min branja 0

Slovenija odbojka

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je odpotovala v Ostravo, kjer bo že v petek igrala prvo tekmo na težko pričakovanem EuroVolleyu. Potem ko so na zadnjem evropskem prvenstvu osvojili srebrno odličje, naši odbojkarji tudi tokrat ciljajo visoko. Zaradi okužbe v taboru so za njimi sicer okrnjene priprave, a so kljub temu zadnji treningi minili v zelo sproščenem vzdušju. Na ponedeljkov predzadnji trening pred odhodom na Češko se je vrnil tudi Jani Kovačič, ki je del pripravljalnega procesa preživel v karanteni. Fantje v polni postavi tako že nestrpno pričakujejo začetek prvenstva.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763