Znanost in tehnologija

Svetovni dan varne rabe interneta: družbena omrežja uporablja vsak drugi Slovenec

Ljubljana, 11. 02. 2020 16.56 1 min branja 6

Google

Beležimo svetovni dan varne rabe interneta. V Sloveniji ima dostop do interneta skoraj 100 odstotkov mladostnikov od 16. leta naprej, velika večina preko mobilnega telefona. Letošnji dan varne uporabe interneta pa ni usmerjen samo k izobraževanju otrok, ampak tudi k ozaveščanju staršev predšolskih otrok, saj lahko sodobne tehnologije nanje vplivajo bolj, kot bi si marsikateri starš lahko zamislil.

Več videovsebin
  • Iz SVETA: Dan varne uporabe interneta
    03:14
    Iz SVETA: Dan varne uporabe interneta
  • Iz SVETA: Zasvojenost s telefoni
    04:43
    Iz SVETA: Zasvojenost s telefoni
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI6

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Plaedian
15. 02. 2020 13.22
se pravi da uporablja približno 300.000 slovencev
ni_mi_vse_eno
13. 02. 2020 19.21
Problem ni, če vaš otrok zakolje drugega, večji problem je, če uporablja napačne besede na internetu. Pazite na vaše otroke, da se bodo obnašali varno na internetu.
ni_mi_vse_eno
13. 02. 2020 19.19
ne vem katere besede so prepovedane, ampak ene očitno so
ni_mi_vse_eno
13. 02. 2020 19.18
Več izveš od čud nega Janko viča - nap ad virusa, Weird Al Yankovic - V1rus Al3rt.
ni_mi_vse_eno
13. 02. 2020 19.16
res je, inter net je nevaren, vir us bo vaše dokumente prevedel v sva hili.
Uporabnik463696
13. 02. 2020 14.27
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763