Tujina

V ameriškem napadu v Afganistanu 26 mrtvih, 40 ranjenih

Islamabad/Kartum, 21. 08. 1998 13.06 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Iz virov bolnišnic v Pakistanu se je danes izvedelo, da je v sinočnjem ameriškem napadu na domnevno teroristično oporišče v sosednjem Afganistanu umrlo 26 ljudi, približno 40 pa jih je bilo ranjenih.

Pakistanski zunanji minister Sartaj Aziz je danes v parlamentu dejal, da pomeni napad v Afganistanu ''kršenje suverenosti in ozemeljske celovitosti neke islamske države''.

Sudanska televizija pa je poročala, da je imela tovarna zdravil Shifa, tarča ameriškega napada v sudanski prestolnici Kartum, zaradi suma proizvodnje kemičnega orožja pogodbo z Združenimi narodi za proizvodnjo zdravil za Irak v okviru dogovora ''nafta za hrano''. Tovarna, ki je v zasebni lasti, naj bi po istem viru proizvedla kar 50 odstotkov zdravil v Sudanu.

  • Scheppach Visokotlačni čistilnik HCE2600
  • Proklima Talni ventilator
  • Intex Montažni bazen Chevron Prism Frame
  • Zložljiv piknik voziček itStime
  • Sunfun Jakarta Gazebo paviljon Jakarta II
  • Sup Ruby
  • Kingstone Okrogli žar Bullet 57
  • Vrtni ležalnik Marissa
  • Sunfun Viseči senčnik Toskana
  • Voltomat Mobilna klimatska naprava Wi-Fi